Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowa ekopracownia w ZSS w Warcie

Redakcja, 18.11.2013, 19:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dzięki dotacji z WFOŚiGW Zespół Szkół Specjalnych w Warcie ma nową ekopracownię.

← REKLAMA

Na potrzeby ekopracowni została zaadaptowana jedna z sal znajdującego się po sąsiedzku (w tym samym budynku) Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie. Sala została przygotowana od podstaw: zmieniono rozkład ścian, odnowiono parkiet na podłodze, kupiono nowe meble oraz całe wyposażenie pracowni - m.in. tablicę interaktywną, czasopisma i książki ekologiczne, a także szereg eksponatów do wykorzystania doświadczalnego na zajęciach.

Różnorodność pomocy dydaktycznych ma zapewnić możliwość wykorzystania praktycznych, obrazowych metod nauczania. Korzystają na tym również nauczyciele, którzy - dzięki podłączonej do Internetu tablicy interaktywnej - mogą wykorzystywać na zajęciach gotowe materiały.

Ekopracownia kosztowała 29.057,00 zł, z czego aż 24.557,00 zł wyniosło dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Powstała ona w ramach konkursu WFOŚiGW w Łodzi pn. "Moja wymarzona ekopracownia 2013".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj