Ustaw większą czcionkę

Jutrzenka Warta - Włókniarz Pabianice 2:2 (1:0)

Redakcja, 13.11.2012, 18:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W meczu szesnastej kolejki IV ligi łódzkiej Jutrzenka zremisowała w Warcie z Włókniarzem Pabianice 2:2.

← REKLAMA

Mimo stworzenia niezliczonej liczby dogodnych dla siebie sytuacji Juve zdobyło tylko jeden punkt. Do przerwy Jutrzenka zdobyła jednego gola - w 37 min. do bramki z pola karnego strzelił celnie Mateusz Maraszek. Goście wyrównali w 56 min. po dobitce głową Grzegorza Gorącego z bliska, a dwie minuty później wyszli na prowadzenie po strzale samobójczym Tomasza Jędrzejczaka. W 66 min. po akcji Michała Kaczmarka Robert Jarecki wyrównał wynik spotkania.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Jarecki, Kaczorowski, Jędrzejczak, Pawlak - P. Chudzik, Fabiano (od 88 min. Tomaszewski), Maraszek, Mordalski (od 53 min. Kaczmarek) - Sajda (k), Stępiński (od 73 min. Dobrzański).

Żółte kartki: Kaczorowski, Jarecki i Fabiano. Widzów około 250. Sędziował Krzysztof Jakubowski.

W meczu siedemnastej kolejki Jutrzenka w sobotę 17 listopada o godzinie 13.00 zagra w Skierniewicach z miejscową drużyną Sorento.