Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Rozmawiali o szpitalu psychiatrycznym

Redakcja, 12.10.2012, 16:30

10 października 2012 r. w Filii Bibliotecznej w Unikowie (gm. Złoczew) odbyło się spotkanie z dr Bernadettą Wosiek - kierownikiem terapii zajęciowej Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Warcie.

← REKLAMA

Tematem spotkania była "Rola terapii w powrocie do zdrowia pacjenta". Uczestnicy rozmowy byli bardzo aktywni, czego efektem było wiele zadawanych gościowi pytań na temat funkcjonowania Szpitala oraz jego historii.

Spotkanie odbyło się z Klubem Seniora z Unikowa oraz pozostałymi słuchaczami. Bernadetta Wosiek wyraziła dalszą chęć współpracy z biblioteką w Unikowie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj