Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Reklama

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

ŠKODA KAMIQ - pokaz przedpremierowy w salonie Bednarek Dobroń

Materiał sponsorowany

Nowy SUV marki ŠKODA nosi nazwę KAMIQ. Ciekawy design, bogate wyposażenie, popularny segment i cennik startujący od 67.150 zł sprawiają, że to jeden z najbardziej wyczekiwanych modeli tej marki ostatnich lat. Zobacz go w salonie ŠKODA Bednarek Dobroń już 17 i 19 sierpnia, czyli miesiąc przed oficjalną premierą!

KAMIQ ZNACZY "PASUJE IDEALNIE"

Nazwa nowej ŠKODY pochodzi z języka Eskimosów. Opisuje coś, co pasuje idealnie do każdej sytuacji. I rzeczywiście tak jest! KAMIQ to zwinny SUV, który sprawdzi się zarówno w długiej trasie, jak i w mieście.

Ceny modelu startują od 67.150 zł. Już w standardzie samochód wyposażony jest bardzo przyzwoicie. W zakresie bezpieczeństwa otrzymujemy m.in. asystenta pasa ruchu (LANE ASSIST) czy hamulec antykolizyjny zapobiegający zderzeniu gdy się zagapimy (FRONT ASSIST). Standardem są tu również światła w technologii LED, dotykowy 6,5-calowy ekran systemu multimedialnego czy zestaw Bluetooth umożliwiający bezprzewodowe połączenie z telefonem.

SUVY CORAZ POPULARNIEJSZE

KAMIQ to już trzeci i jednocześnie najmniejszy SUV w ofercie czeskiego producenta. - Nieco większy KAROQ i największy KODIAQ cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów i można je coraz częściej spotkać na ulicach polskich miast - mówi Michał Baliński, Kierownik Działu Sprzedaży w salonie ŠKODA Bednarek w Dobroniu. - Jestem przekonany, że tak samo będzie w przypadku modelu KAMIQ, o którego już teraz mamy mnóstwo zapytań - dodaje.

Jako główne zalety SUV-ów Klienci najczęściej wskazują wygodne wsiadanie (nieco wyższe zawieszenie), lepszą widoczność oraz uniwersalność (nie boi się nieutwardzonych dróg czy wysokich krawężników).

DOBROŃ JAKO PIERWSZY

ŠKODA KAMIQ swoją oficjalną premierę rynkową będzie miała dopiero w drugiej połowie września, ale dealer Bednarek z Dobronia (k. Pabianic) jako pierwszy salon w Polsce zaprasza na pokaz przedpremierowy już w sierpniu!

- W dniach 17 (sobota) i 19 sierpnia (poniedziałek) samochód zagości w dobrońskim salonie. Przyjedzie tam prosto z centrali ŠKODY w Poznaniu. Udało nam się zdobyć go przedpremierowo tylko na 2 dni, więc to nie lada gratka dla wszystkich zainteresowanych, zapraszamy serdecznie - mówi Michał Baliński.
________________________________

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/2503265813071290/ oraz na stronie Dealera - www.skoda-dobron.pl/kamiq

________________________________
ŠKODA Bednarek
ul. Wrocławska 18, Dobroń (k. Pabianic)
tel. 42 613 07 70
www.skoda-dobron.pl/kamiq

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj