Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

S-14: najkorzystniejsze oferty na dokończenie obwodnicy

Redakcja, 03.08.2018, 22:21

Znamy już najkorzystniejsze oferty złożone przez wykonawców na projekt i budowę drogi ekspresowej S14 - Zachodniej Obwodnicy Łodzi oraz Zgierza.

← REKLAMA

I odcinek węzeł Pabianice Północ-węzeł Teofilów wykona konsorcjum firm BUDIMEX S.A. oraz STRABAG Sp. z o.o. Cena oferty brutto ok. 561,8 mln zł.

II odcinek węzeł Teofilów-Słowik wykona firma Eurovia Polska S.A za cenę brutto ok. 537,3 mln zł.

Oznacza to, że łączny koszt projektu i budowy oby odcinków wyniesie ok. 1 099,1 mln zł. Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedsięwzięcia, to blisko 1 330 mln zł. Wykonawcy deklarują realizację zadania w ciągu 32 miesięcy od chwili podpisania umowy, przy czym do etapu budowy nie wlicza się okresów zimowych (15 grudnia - 15 marca).

Wybór ofert nie jest prawomocny. Po jego uprawomocnieniu się, odbędzie się jeszcze obowiązkowa kontrola uprzednia w UZP i dopiero po jej korzystnym zakończeniu, wykonawcy zostaną wezwani do podpisania umowy.

Fot. Wikipedia

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj