Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Alarm w ZUS w Zduńskiej Woli

Redakcja, 30.11.2011, 14:55

Dziś około godz. 14 służby ratunkowe w Zduńskiej Woli odebrały zgłoszenie o podłożonym ładunku wybuchowym w siedzibie zduńskowolskiego ZUS.

← REKLAMA

Jak powiedział na asp. sztab. Leszek Błaszczyk z PSP w Zduńskiej Woli, w chwili obecnej na miejscu znajdują się strażacy i policjanci. Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Zduńskiej Woli zostali poinformowani, że mają nie opuszczać pomieszczeń biurowych - wygląda więc na to, że jest to fałszywy alarm. Ulica Kilińskiego, przy której znajduje się siedziba ZUS, jest obecnie zamknięta przez policję. Jednocześnie trwają czynności, które pozwolą ustalić osobę, która powiadomiła o podłożonym ładunku wybuchowym.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj