Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Manekiny dziecięce - subtelny styl

Redakcja, 15.01.2018, 03:01

Manekiny dziecięce charakteryzują się przede wszystkim subtelnością, lekkością i minimalizmem. Od podstawowych, "dorosłych’’ manekinów różnią się przede wszystkim wysokością i postawą.

← REKLAMA

Wysokość i podział manekinów dziecięcych

Struktura dziecięca obejmuje kilkanaście lat. W związku z tym przy wyborze wysokości manekinów ważne jest to, aby dopasować je zgodnie z prezentowanymi na nich ubraniami, które przeznaczone są do określonego wieku. Jeśli dobierzemy odpowiednią wysokość manekina do ubrań, których rozmiar uzależniony jest od wieku dziecka, otrzymamy o wiele bardziej wiarygodną ekspozycję, która nie tylko w większej mierze przyciągnie klientów, ale również stworzy wrażenie realistycznej. Oprócz tego aspektu, oczywiście podstawowym podziałem są manekiny chłopięce i dziewczęce, co także oddaje rzeczywistość prezentowanego manekina, a przy tym ubrań znajdujących się na nim.

Ustawienie manekina

Odzieżowy dział dziecięcy to przede wszystkim kreatywna odzież, która ma często niepowtarzalny styl. Do właściwego wyeksponowania i ukazania kolekcji odzieży potrzebny jest odpowiednio ustawiony manekin. Jeśli będzie on dobrze komponował się z prezentowanymi na nim ubraniami, otrzymamy zwracający uwagę komplet, który zdecydowanie wspomoże większą sprzedaż. W modzie nie tylko same ubrania są ważne, ale całokształt, który napawa oczy potencjalnych klientów i staje się przez nich o wiele bardziej zachęcający. Przykładowo zaprezentowanie sukienki dla dziewczynki w ustawieniu manekina w pozie '’baletnicy’’ spowoduje, że wyobraźnia potencjalnych konsumentów zacznie pracować i sprawi, że będą oni bardziej chętni do jej kupna ze względu na obiecującą wystawę.

Na stronie https://my-mannequins.pl/dzieciece.5 - manekiny dziecięce jak żywe.

Manekiny realistyczne - jak żywa osoba

Na rynku w dziale ekspozycji i manekinów zostały przedstawione manekiny, które wyglądają niemalże jak żywe osoby. Ich głównym atutem są różnego koloru peruki, które odzwierciedlają prawdziwe włosy. Mogą być krótkie, długie, blond, czarne, czy brązowe. Oprócz peruk przy projektowaniu takich manekinów, autorzy pamiętali aby nadać kolor oczom, ustom, czy nawet skórze. Tak wykonane manekiny utożsamiają się z prawdziwymi ludźmi (w tym przypadku dziećmi) i nabierają bardzo rzeczywistego wyglądu. Zdecydowanie zaliczają się do tych z wyższej półki ze względu na włożoną w nie pracę i staranne wykonanie w trosce o to, aby były jak najbardziej podobne do prawdziwych dzieci. Wykorzystanie takiego manekina do prezentacji ubrań dziecięcych zdecydowanie miało na celu natychmiastowe zwrócenie uwagi klientów zaraz po wejściu do sklepu stacjonarnego, a także ukazanie, jak dana odzież pasuje do dziecka.

Fot. TF

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj