Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zginął 6-letni chlopiec - Łódzkie

Redakcja, 30.08.2017, 13:52

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do którego doszło 30 sierpnia 2016 roku około godziny 10:40 w miejscowości Radzice Małe w gminie Drzewica.

← REKLAMA

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 6-letni chłopiec jadący na rowerze z niewyjaśnionych przyczyn zjechał gwałtownie do osi jezdni i wjechał pod jadąca w tym samym kierunku skodę octavię. Mimo podjętej na miejscu reanimacji nie udało się uratować dziecka.

Policja apeluje o szczególną ostrożność! Pamiętajmy aby bezwzględnie, nawet na chwilę nie pozostawiać dzieci bez opieki w szczególności w rejonie dróg. Są one najczęściej pochłonięte zabawą i nie zwracają uwagi na niebezpieczeństwa. 29 sierpnia 2017 roku w Domasznie również na terenie gminy Drzewica doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 5-latek jeżdżący po podwórku na hulajnodze wyjechał nagle na drogę wprost przed jadące renault. Na szczęście dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

Przed nami ostanie dni wakacji. Wiele osób wróciło juz do domu z wypoczynu i bedzie spędzać wolny czas w okolicy miejscas zamieszkania. Zadbajmy o swoje pociechy w należyty sposób a jeśli widzimy sytuacje mogące zagrażać małoletnim nie pozostawajmy obojetni.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj