Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Prace remontowe na S8

Redakcja, 16.07.2017, 18:23

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wydała komunikat informujący o utrudnieniach na trasie S8. Jego treść poniżej:

← REKLAMA

najbliższy poniedziałek 17 lipca rozpoczynają się prace gwarancyjne na drodze ekspresowej S8 polegające na naprawie poboczy i skarp uszkodzonych przez ulewne deszcze. Robotami będzie objęty odcinek między węzłem Rzgów i węzłem Pabianice Południe (zarówno jedna, jak i druga jezdnia), a także droga krajowa 91 na wysokości węzła Rzgów. Prace będą kontynuowane codziennie do soboty 22 lipca w godzinach od 7.00 do 17.00. Z kolei we wtorek 18 lipca rozpoczyna się naprawa ekranów między węzłami: Zduńska Wola Zachód i Sieradz Wschód na jezdni prowadzącej w kierunku Wrocławia. W tym przypadku prace potrwają do środy 19 lipca w godzinach od 9.00 do 18.00.

Zarówno w przypadku jednych, jak i drugich prac ekipy remontowe będą zajmowały prawy (wolny) pas ruchu, a w miejscu robót będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj