Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Czym kierować się przy wyborze kancelarii adwokackiej?

Redakcja, 10.04.2017, 17:06

Wybór adwokata mającego być naszym reprezentantem w sądzie nie należy do łatwych rzeczy. Cały przebieg procesu, poszczególnych rozpraw oraz efekt końcowy mogą być bowiem całkowicie różne w zależności od tego, na jakiego prawnika się zdecydujemy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji i wyborem jednej z kancelarii, z której usług zechcemy skorzystać, warto dokładnie zapoznać się z tym, co mogą nam one zaoferować. Należy kierować się przy tym nie tylko ceną, ale także doświadczeniem pracujących tam specjalistów oraz tym, w jakich dziedzinach prawa się oni specjalizują. Trzeba pamiętać, że prawnik podczas procesu sądowego wykonuje za nas większość czynności oraz nas reprezentuje - musi to być więc osoba profesjonalna i darzona przez nas zaufaniem.

← REKLAMA

Kancelaria adwokacka to firma świadcząca usługi prawne różnego typu. Pracują tam adwokaci zajmujący się głównie reprezentowaniem w sądzie swoich klientów. Jednak do ich zadań należy też udział w mediacjach i negocjacjach, sporządzanie różnych pism czy dokumentów, a także pomoc w zdobywaniu materiałów dowodowych niezbędnych w toku procesu. Niezwykle ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z tym, jakimi dziedzinami prawa zajmuje się dana kancelaria. Do innej bowiem powinniśmy się zgłosić, jeżeli zależy nam na sprawach majątkowych lub spadkowych, do innej, kiedy chcemy wziąć rozwód albo walczyć o przyznanie opieki nad dzieckiem, a jeszcze do innej, jeśli naszym celem jest uzyskanie należnego nam odszkodowania, którego dana firma nie chciała nam wypłacić. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, jakimi sukcesami może poszczycić się kancelaria, z której usług planujemy skorzystać. Istotne jest to, czy współpracowała z dużymi firmami i innymi znaczącymi klientami oraz oczywiście, jak duży procent spraw wygrała.

Przejdź do strony http://km-law.pl/kancelaria-adwokacka-warszawa/, aby dowiedzieć się więcej.

Warto zapoznać się także z opiniami na jej temat, które można znaleźć w internecie oraz ewentualnie zdaniem znajomych. Dzięki temu znacznie łatwiej jest wyrobić sobie stosunkowo obiektywną opinię, a w efekcie dokonać trafnego wyboru.

Fot. TF/ Mat.Pras.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj