Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Olimpiada o biznesie i innowacjach

Redakcja, 13.01.2017, 20:23

Instytut Nowych Technologii w Łodzi zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

← REKLAMA

Pierwszy etap olimpiady rozpoczął się w grudniu 2016 roku i potrwa do połowy lutego, a jest to test wiedzy. Odbywa się on online, za pośrednictwem platformy internetowej. Najlepsi awansują do półfinałów, organizowanych w macierzystych szkołach uczestników 14 marca 2017 r. Tak wyłonieni zostaną finaliści, dla których 23 marca zorganizowane będą warsztaty przygotowujące do udziału w finale. Sam finał, połączony z wręczeniem nagród, nastąpi 26 kwietnia.

Zakres tematyczny wiedzy niezbędnej do udziału w konkursie obejmuje znajomość pojęć związanych z przedsiębiorczością, zarządzaniem firmą, zarządzaniem ludźmi oraz tworzeniem innowacyjnych rozwiązań.

Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach jest kontynuacją innego projektu konkursowego Instytutu Nowych Technologii - Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości, w której co roku brało udział ponad 10 tys. uczniów. Oba przedsięwzięcia mają jeden cel: pomóc młodym ludziom w dokonaniu życiowych wyborów dotyczących kształcenia i nauki zawodu.

Harmonogram olimpiady

Program olimpiady

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj