Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Teatralna, romantyczna Łódź

Redakcja, 18.11.2015, 14:28

Często szukamy pomysłu na randkę czy po prostu na wieczór ze swoją drugą połówką. Posiedzieć w domu jest owszem miło, ale czasem chcemy czegoś innego, chcemy doznań i przeżyć, które na długo zapadną w pamięci. Często także nadchodzą wyjątkowe okazje, jak rocznica ślubu czy pierwszego pocałunku. To dobry moment, aby zaprosić swoją miłość w wyjątkowe miejsce.

← REKLAMA

Na dobry początek randki - Teatr V6

Czy spektakl teatralny może być udanym początkiem randki? Oczywiście, że tak, zwłaszcza, jeśli odwiedzimy Teatr V6. Ten teatr Łódź poleca jako miejsce szczególne, gdzie spotykają się: taniec, cyrk, akrobatyka, światło i muzyka. Scena ma ciekawą ofertę, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Są spektakle muzyczno-taneczne, które przeprowadzają widza przez świat najsłynniejszych musicali, są rewie, słynne karnawały. Jest także monodram "Zatrudnię milionera" czy show iluzji "Porozmawiajmy o kobietach". Taki początek randki na pewno was dobrze nastroi i podkręci romantyczny nastrój.

Wampiry balują w teatrze

Na większe wyjścia świetnym wyborem będzie spektakl "Bal wampirów", który Teatr V6 często wystawia w sylwestrowy wieczór lub na inne okazje. Tajemniczy klimat spektaklu i nieco mroczna, ale zarazem baśniowa scenografia wprowadzają nas w świat wampirów. Wielki bal, pełen przepychu i wielobarwnej gry świateł wprawia wszystkich widzów w osłupienie. Każdy czeka na odkrycie mrocznej tajemnicy Królowej. Spektakl oparty jest na tańcu nowoczesnym z elementami akrobatyki, a aranżacje wokalne na długo zapadają w pamięci.

Spektakle, które znajdziesz tylko w Łodzi

Oferta artystyczna miasta jest bardzo bogata, ale ten teatr Łódź szczególnie poleca, jako miejsce, gdzie artystyczne inicjatywy wychodzą poza utarte ramy, a niekiedy wychodzą także poza budynek i biegają po mieście. Przykładem tego może być widowisko plenerowe "Imaginarium" zrealizowane w ramach Light Move Festival. Kto widział, ten wie, że tylko Łódź i Teatr V6 funduje takie przeżycia. Kto nie był, ten koniecznie musi zobaczyć przy najbliższej nadarzającej się okazji. To multimedialne widowisko z użyciem akrobatyki, tańca i wokalu w towarzystwie popisów kaskaderskich, pokazów pirotechnicznych i efektów mappingu. Jedno jest pewne, na czas widowiska zapomnicie o rzeczywistości!

Inny, ciekawy pomysł na spędzenie czasu we dwoje lub z przyjaciółmi to spektakl improwizowany "Nius". Spektakl ma charakter półotwarty, widz jest więc wciągany nieco w temat. A tematy bardzo życiowe, o nas samych, o naszej manii bycia na czasie, o ciągłym pędzie, o typowych zachowaniach. Aktorzy poruszają się w określonym schemacie, ale ilość autorskich improwizacji przy udziale publiki powoduje, że każde przedstawienie jest unikatowe. Przy tej okazji mamy szansę spojrzeć na siebie samych z boku i nieco przemyśleć swoje życie.

Bo teatr to nie tylko magia i pokazywanie innego świata, to także scenariusze, które podpowiada samo życie.

Artykuł został przygotowany we współpracy z Teatr Tańca V6, który zaprasza na niezapomniane przedstawienia teatralne łączące muzykę, taniec i śpiew.

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj