Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nie żyje Janusz Szymański

Redakcja, 13.11.2015, 19:34

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe

Wybitny fryzjer, uczeń Antoniego Cierplikowskiego zmarł dziś w wieku 67 lat.

← REKLAMA

Janusz Szymański urodził się w 1948 roku. W latach 60. poprzedniego stulecia wygrał specjalny konkurs fryzjerski zorganizowany przez Cierplikowskiego, którego główną nagrodą był wyjazd do Paryża. W ten sposób stał się ostatnim uczniem Antoine’a.

- To był mój ostatni mistrz, bo wcześniej mój ojciec mnie uczył, byłem w szkole w Poznaniu i w Niemczech, później wygrałem ’66 roku stypendium i byłem w Paryżu. Czego się mogłem nauczyć? Pogłębienia miłości do swojego zawodu - mówił o swoim życiu i o swoim mistrzu podczas Sieradz Open Hair Festival w 2012 roku.

Janusz Szymański zajmując się fryzjerstwem artystycznym zdobył wiele wyróżnień międzynarodowych i krajowych. Prowadził także zakład fryzjerski w Warszawie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj