Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Targi pracy Career EXPO w Łodzi

Redakcja, 09.03.2015, 08:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce. W jednym miejscu i czasie skupiają dziesiątki firm, które aktywnie poszukują nowych pracowników. Najbliższa, łódzka edycja wydarzenia będzie miała miejsce 16 marca w Expo-Łódź, w godz. 11:00-19:00. Udział w targach jest bezpłatny, ale rejestrowany.

← REKLAMA

Career EXPO skierowane jest przede wszystkim do absolwentów i młodych specjalistów z różnych branż, ale również do studentów będących dopiero na początku swojej ścieżki zawodowej. Firmy, biorące udział w wydarzeniu, reprezentują głównie następujące sektory: inżynieria, IT, finanse, sprzedaż, BPO/SSC, FMCG, marketing, logistyka, consulting, obsługa klienta. To doskonała szansa na szybkie rozpoczęcie satysfakcjonującej kariery lub wzbogacenie jej o nowe doświadczenie. Formuła Career EXPO umożliwia odwiedzającym nie tylko sprawne rozeznanie się wśród lokalnych i ogólnopolskich ofert pracy, ale również przewiduje szereg szkoleń, debat i prelekcji. Targi pracy zbudowane są wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

STREFA SZKOLEŃ
Targom Career EXPO w Łodzi towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz z opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej: www.careerexpo.pl.

STREFA WYSTAWCÓW
Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej (careerexpo.pl/Lista-firm).

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI
Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość wzięcia udziału w błyskawicznej rekrutacji na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Uczestnicy spełniający podstawowe wymagania danej firmy, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.

STREFA ROZWOJU
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

STREFA MERYTORYKI
Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów odbywają się inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie internetowej.

Udział w Career EXPO jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Rejestracji można dokonać za pośrednictwem serwisu: www.careerexpo.pl, skąd można również pobrać swój darmowy, imienny bilet. Istnieje także możliwość rejestracji przed wejściem na imprezę.

Na targi Career EXPO zaprasza GazetaPraca.pl.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj