Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

KKS na zawodach kajak-polo

Redakcja, 12.09.2014, 17:02

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

6 września w Skierniewicach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kajak-polo. W zawodach udział wzięła reprezentacja z Kajakowego Klubu Sportowego z Sieradza.

← REKLAMA

Kajak-polo to gra zespołowa, w której uczestniczą dwie pięcioosobowe drużyny. Zawodnicy poruszają się na krótkich i niezwykle zwrotnych kajakach, starając się umieścić piłkę w bramce przeciwnika.

Drużyna dziewcząt z KKS Sieradz w składzie: Aleksandra Misiak, Karolina Maras, Wiktoria Wiąz, Aleksandra Siemińska i Aleksandra Jasińska, wywalczyła brązowy medal.

Drużyna chłopców w składzie: Michał Kikowski, Michno Jakub, Joachim Sośnicki, Filip Trepanowski, Dawid Świątek, uplasowała się na 6. pozycji, zaś druga drużyna w składzie: Jakub Kołodziejski, Igor Kałuziński, Adam Garbarczyk, Wiktor Pawlik, Artur Olejnik (z rezerwy Stanisław Wardęga i Szymon Wiąz) na 8. miejscu.

Jak podkreśla KKS zawody były świetną zabawą, nauką i relaksem. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj