Orzeł Wierzbica - Warta Sieradz 1:1 (0:1)

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

W sobotę rozegrano mecze 8. kolejki III ligi (grupa łódzko-mazowiecka).

← REKLAMA

Warta Sieradz zremisowała w Wierzbicy (pow. radomski) 1:1 (0:1). Bramkę dla biało-zielonych strzelił w 32 minucie Przemysław Świętczak. Gospodarze swoją bramkę z rzutu karnego strzelili w trzeciej minucie doliczonego czasu gry (strzelcem gola był Maciej Lesisz).

Skład Warty Sieradz:
Mateusz Zaniewski - Piotr Kobierski, Piotr Marek, Łukasz Markiewicz, Rafał Swędrowski - Michał Łochowski, Bartosz Pawlak ('45 Kamil Kielek), Oktawian Maliszewski, Adrian Sroczyński ('60 Marcin Kobierski), Przemysław Świętczak ('75 Mateusz Kozłowski) - Łukasz Mitek

Po ośmiu meczach drużyna z Sieradza zajmuje ostatnią pozycję w tabeli III ligi w grupie łódzko-mazowieckiej z dorobkiem trzech punktów. Kolejny mecz sieradzanie zagrają u siebie, ich przeciwnikiem będzie Włókniarz Zelów (29 września, godz. 16).