Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ratownicy z Sieradza w czołówce

Redakcja, 05.06.2012, 10:27

W sobotę w Kaliszu odbyły się VIII Mistrzostwa Ziemi Kaliskiej w Ratownictwie Medycznym.

← REKLAMA

Zawody polegały na przebyciu przez wszystkie ekipy specjalnej trasy w okolicach Kalisza, a także w samym mieście, podczas której musiały one sobie radzić z pozorowanymi zdarzeniami. Napotykani pacjenci byli zazwyczaj w stanie ciężkim lub po zatrzymaniu krążenia. Działania ratowników oceniane były szczegółowo przez specjalną komisję konkursową.

W zawodach wzięło udział 20 drużyn z kilku województw. W kategorii drużyn ratowniczych zwyciężyła ekipa z Opola, drugie miejsce zajęli przedstawiciele Sieradzkiego Stowarzyszenia Medycyny Ratunkowej w składzie: Małgorzata Sobczak, Wiktor Ślipek i Robert Gasiecki. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z Ostrzeszowa (woj. wielkopolskie).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj