Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Strefa kibica na Euro 2024

Redakcja, 11.06.2024, 01:38

W najbliższy piątek meczem Niemcy - Szkocja rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Kolejny raz na turnieju wystąpi reprezentacja, a mieszkańcy Sieradza i goście odwiedzający miasto będą mięli okazję do śledzenia polskich piłkarzy w Sieradzkiej Strefie Kibica.

← REKLAMA

Strefa ulokowana będzie na sieradzkim Rynku, a mecze Polaków będzie można oglądać na dużym ekranie LED. Dodatkowo, podczas inauguracyjnego spotkania naszej drużyny (16 czerwca), w strefie odbywać się będą animacje sportowe.

Wstęp do Sieradzkiej Strefy Kibica jest całkowicie wolny! Organizator zachęca do zabrania ze sobą rodziny, przyjaciół i znajomych, aby razem cieszyć się sportowymi emocjami w wyjątkowej atmosferze.

Terminarz

  • 16.06 - Sieradzka Strefa Kibica Polska vs Holandia, godz. 15.00 + atrakcje piłkarskie (Rynek) - start od godz. 14.30
  • 21.06 - Sieradzka Strefa Kibica Polska vs Austria, godz. 18.00 (Rynek)
  • 25.06 - Sieradzka Strefa Kibica Polska vs Francja godz. 18.00 (Rynek)
  • plus dodatkowo mecz w fazie pucharowej, jeżeli reprezentacja Polski "wyjdzie" z grupy lub mecz finałowy (14 lipca).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj