Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Remont w szkole przy ul. Rycerskiej

Redakcja, 05.06.2024, 23:44

Miasto Sieradz otrzymało dotację wysokości 80.000 zł na remont i wyposażenie stołówki przy Szkole Podstawowej nr 1 w budynku przy ulicy Rycerskiej 4. Dofinansowanie pochodzi z Rządowego Programu "Posiłek w szkole i w domu".

← REKLAMA

W ramach zadania wyremontowana zostanie kuchnia i stołówka, a także zakupione zostanie nowoczesne wyposażenie - nowe stoły z krzesłami, nowoczesne standy do serwowania posiłków wraz z prowadnicami do tac na obiady dla uczniów.

Poprawa warunków pozwoli sporządzać posiłki dla ponad 250 uczniów dziennie. Pomieszczenia zostaną odnowione jeszcze w tym roku.

Cała wartość zadania to niemal 140 000 zł, z czego 40% zostanie sfinansowane ze środków Urzędu Miasta.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj