Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Akcja "Stop dla hejtu w Sieradzu"

Redakcja, 26.10.2023, 22:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Uczniowie klas szóstych sieradzkich szkół podstawowych wzięli udział w niezwykłej lekcji profilaktyki z autorytetem w dziedzinie prawa - sędzią Anną Marią Wesołowską. To kolejna odsłona projektu profilaktycznego "Stop dla hejtu w Sieradzu".

← REKLAMA

Anna Maria Wesołowska znana jest z paradokumentu ,,Sędzia Anna Maria Wesołowska". Ta wyjątkowa osoba, jest nie tylko postacią telewizyjną, ale przede wszystkim sędzią która przez 40 lat orzekała w Wydziale Karnym Sądu Okręgowego w Łodzi.

Z udziałem tego wyjątkowego gościa przeprowadzone zostały spotkania edukacyjno-profilaktyczne. W tych niezwykłych lekcjach prawa i profilaktyki wzięło udział ponad 300 uczniów z sześciu sieradzkich szkól podstawowych.

Ten szeroki wachlarz działań to kolejna odsłona programu profilaktycznego "Stop dla hejtu w Sieradzu", którego organizatorami jest Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu oraz Urząd Miasta Sieradza.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj