Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Złodziej cmentarny ujęty

Redakcja, 09.05.2022, 23:37

Dzięki współpracy sieradzkich strażników miejskich i policjantów zatrzymany został sprawca ograbienia nagrobka. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 53-letni mieszkaniec Sieradza. Grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.

← REKLAMA

4 maja br. dyżurny sieradzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o dewastacji nagrobka na jednym z sieradzkich cmentarzy. We wskazanym miejscu policjanci zastali strażników miejskich, którzy ujęli mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

Był to 36-letni mieszkaniec Sieradza. Mężczyzna został przewieziony do komendy i trafił do policyjnej celi. Policjanci ustalili tożsamość drugiego z mężczyzn związanego z ta sprawą. Dzięki dobremu rozpoznaniu kryminalnych z sieradzkiej komendy ustalono miejsce jego pobytu.

53-letni sieradzanin został zatrzymany na terenie miasta. Mężczyzna wyjaśnił, że postanowił ukraść metalowe elementy grobu, które zamierzał sprzedać na złom. Notowany w przeszłości 53-latek usłyszał zarzut ograbienia grobu.

Za to przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Elementy z ograbionego nagrobka zostały odzyskane.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj