Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zginął pieszy

Redakcja, 15.02.2022, 00:03

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Sieradzu na ulicy Wojska Polskiego. 42-letni pieszy z nieustalonych przyczyn wtargnął pod koła ciężarowego mercedesa. Niestety mężczyzna zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

← REKLAMA

Do wypadku doszło 9 lutego br. około godziny 16.30 na ulicy Wojska Polskiego w Sieradzu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że poruszający się chodnikiem 42-letni obywatel Ukrainy, z nieustalonych przyczyn nagle wtargnął pod nadjeżdżający ciągnik siodłowy z naczepą, którym kierował 22-letni mieszkaniec Konstantynowa Łódzkiego.

Niestety, mimo akcji ratunkowej mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu pracowali policjanci, którzy przesłuchali świadków, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie alkomatem kierowcy ciężarówki wykazało, że był on trzeźwy.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzą policjanci wydziału dochodzeniowo- śledczego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj