Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Odbiór i wysyłka paczki Sieradz - sprawdź Paczkomat w okolicy

Redakcja, 28.12.2021, 12:00

Paczkomaty InPost to jedna z najczęściej wybieranych metod dostaw przesyłek. W dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce skrytki na paczki cieszą się ogromną popularnością. Ich główną zaletą jest to, że pozostają czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu, co pozwala na nadawanie i odbieranie paczek w dowolnym momencie.

← REKLAMA

Paczkomaty stanowią bardziej przyjazną dla środowiska alternatywę dostaw na adres, ponieważ minimalizują powstawanie śladu węglowego. Z wszystkich możliwości skrytek najwygodniej jest korzystać razem z aplikacją InPost Mobile. Pozwala ona na zdalne otwieranie Paczkomatu, nadawanie przesyłek bez etykiety czy śledzenie statusu zamówień własnych oraz swoich bliskich.

Sieradz - Paczkomat

Sieradz to miasto położone w województwie łódzkim. Stanowi ważny ośrodek gospodarczy regionu, a ponadto prężnie rozwija się tamtejsza kultura. Liczba mieszkańców wynosi ponad 42 tysiące. Dla ich komfortu na terenie miasta umieszczono Paczkomaty i jeden PaczkoPunkt.

Paczkomaty Sieradz to 24 urządzenia w różnych częściach miejscowości. Znajdują się w ogólnodostępnych lokalizacjach, takich jak parkingi marketów, stacje paliw czy okolice ogrodów działkowych. Dzięki temu mieszkańcy zarówno z centrum, jak i z obrzeży miasta mają łatwy dostęp do skrytek.

Sieradz - odbiór paczki z Paczkomatu

Na odbiór paczki z Paczkomatu masz 48 godzin od momentu, w którym trafi ona do skrytki. Aplikacja InPost Mobile od razu Cię o tym powiadomi. Gdy zbliżysz się do urządzenia, wystarczy, że na ekranie smartfona klikniesz "Otwórz skrytkę zdalnie". Drzwiczki, za którymi znajduje się Twoja paczka, natychmiast się otworzą. Pamiętaj, by dokładnie je zamknąć, gdy już wyjmiesz zawartość.

W aplikacji i na e-mailu znajdziesz kod QR i 6-cyfrowy kod odbioru. One także umożliwiają otwarcie skrytki z paczką. Udaj się do Paczkomatu i wpisz na jego ekranie swój numer telefonu i kod odbioru lub zeskanuj kod QR, by odebrać wyczekiwane zamówienie.

Wysyłka paczki - Sieradz Paczkomat

Dzięki aplikacji InPost Mobile możesz w łatwy i szybki sposób nadać paczkę w każdym Paczkomacie. Zapakuj przesyłkę, uruchom aplikację, kliknij strzałkę u dołu ekranu i uzupełnij potrzebne informacje. Następnie zapłać za usługę, by wygenerować 9-cyfrowy kod nadania i kod QR. Udaj się do Paczkomatu i zeskanuj kod QR lub wpisz w panelu urządzenia kod nadania, a drzwiczki właściwej skrytki od razu się uchylą. Włóż przesyłkę do środka i dokładnie zamknij urządzenie.

Możesz też wysłać paczkę z etykietą. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Szybkie Nadania, uzupełnisz formularz z danymi nadawcy i odbiorcy i opłacisz usługę, a na Twój adres e-mail zostanie wysłana etykieta. Wydrukuj ją i naklej w widocznym miejscu na paczce. Następnie udaj się do Paczkomatu i zeskanuj kod kreskowy znajdujący się na dokumencie. Włóż przesyłkę do skrytki i nie zapomnij o zamknięciu drzwiczek. To wszystko - Twoja paczka właśnie wyruszyła w drogę do odbiorcy!

Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj