Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowa nawierzchnia na ulicach

Redakcja, 10.12.2021, 00:18

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zakończyły się prace przy przebudowie ulic Sobieskiego i Chodkiewicza w Sieradzu.

← REKLAMA

W ramach inwestycji wykonano przede wszystkim nową, bitumiczną nawierzchnię na ul. Sobieskiego (od ul. Skrzetuskiego do ul. Zagłoby) o długości ponad 214 m oraz ul. Chodkiewicza (od ul. Zagłoby do ul. Warneńczyka) o długości ponad 288 m. Oprócz niej zrealizowano również prace w zakresie odwodnienia ulic, zbudowania nowego oświetlenia ulicznego a także wykonania chodników i zjazdów do posesji.

Wykonawcą inwestycji była sieradzka firma Bud-Trans, której oferta okazała się najkorzystniejsza w przeprowadzonym przez Urząd Miasta postępowaniu przetargowym.

Całość prac wyniosła ponad milion złotych, z czego ponad 393 tys. zł kosztowała przebudowa ul. Sobieskiego i ponad 718 tys. zł ul. Chodkiewicza.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj