Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Przebudowa ul. Chodkiewicza i Sobieskiego

Redakcja, 09.10.2021, 03:46

Trwają prace przy przebudowie ulic Sobieskiego i Chodkiewicza w Sieradzu. Inwestycja będzie gotowa jeszcze w tym roku

← REKLAMA

W zakres wykonywanych prac wchodzi przede wszystkim wykonanie nowej nawierzchni na ul. Sobieskiego (od ul. Skrzetuskiego do ul. Zagłoby) o długości ponad 214 m oraz ul. Chodkiewicza (od ul. Zagłoby do ul. Warneńczyka) o długości ponad 288 m.

Oprócz nowej, bitumicznej nawierzchni, wykonany zostaną prace w zakresie odwodnienia ulic, zbudowana zostanie nowe oświetlenie uliczne a także chodniki i zjazdy do posesji.

Wykonawcą inwestycji jest sieradzka firma Bud Trans, której oferta okazała się najkorzystniejsza w prowadzonym przez Urząd Miasta postępowaniu przetargowym. Całość prac będzie kosztować ponad milion złotych, z czego ponad 393 tys. zł przebudowa ul. Sobieskiego i ponad 718 tys. zł ul. Chodkiewicza.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj