Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Widzewskie mikołajki w SP4

Redakcja, 13.12.2011, 06:00

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Ponad sto osób wzięło udział w piątkowym, mikołajkowym spotkaniu w Szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu z piłkarzem Widzewa Rafałem Serwacińskim oraz dyrektorem klubu Cezarym Świątczakiem.

← REKLAMA

Gości przywitało głośne zawołanie "Tylko Widzew - RTS" w wykonaniu dzieci oraz ułożona przez nie flaga z baloników. Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z historią łódzkiej drużyny, obejrzeć przygotowaną wcześniej prezentację oraz porozmawiać z przybyłymi widzewiakami. Na dzieci czekały także konkursy z nagrodami. W tle można było usłyszeć takie piosenki, jak: "Róża Czerwona", "O'le Widzew kocham Cię" czy "Miałem dziesięć lat". Wielkie zainteresowanie wzbudziły plakaty Widzewa, które Rafał Serwaciński - ku uciesze dzieci - cierpliwie podpisywał. Wśród pytań pojawiły się te o największe sukcesy klubu, najwspanialszy mecz czy rozszyfrowanie skrótu RTS.

Duże podziękowania należą się Jackowi Gocowi, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu, za otwartość i zaufanie, jakim obdarzył organizatorów spotkania. Być może już na wiosnę część z dzieci pojedzie na swój pierwszy mecz na Widzewie.

Organizatorem wydarzenia był sieradzki fanklub Widzewa (WFCS).

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj