Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Twierdził, że znalazł narkotyki w piaskownicy

Redakcja, 22.09.2021, 12:17

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Sieradzcy kryminalni przejęli ponad 225 gramów środków odurzających i zatrzymali 43-letniego sprawcę, który w szafkach kuchennych i w łazience swojego mieszkania ukrywał narkotyki oraz akcesoria do ich dystrybucji. Usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

← REKLAMA

Monitorując środowisko handlu nielegalnymi środkami policjanci wydziału kryminalnego wpadli na trop 43-letniego mieszkańca Sieradza. Podejrzewali, że w swoim mieszkaniu może on przechowywać narkotyki. Dodatkowo mężczyzna ten był poszukiwany do odbycia kary.

15 września br. w godzinach południowych, policjanci weszli do zajmowanego przez niego lokalu, w którym zastali będącego w ich zainteresowaniu mężczyznę. W kuchni na lodówce ujawnili torebkę foliową z białym proszkiem. Potwierdziło o wcześniejsze ustalenia policjantów. Przeszukując mieszkanie w szafkach kuchennych oraz w łazience funkcjonariusze znaleźli "dilerki", słoiki, a także opakowania po produktach spożywczych, w których przechowywane były nielegalne środki. Policjanci znaleźli również akcesoria oraz wagi do porcjowania i dystrybucji narkotyków.

W rozmowie z policjantami 43-latek twierdził, że zakazane substancje znalazł w piaskownicy na placu zabaw w Sieradzu. Policjanci zabezpieczyli ujawnione środki. Wstępne badanie potwierdziło, że było to ponad 221 gramów amfetaminy i prawie 3,5 gramy mefedronu.

Mężczyzna został zatrzymamy i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał on prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Uwzględniając wniosek Prokuratora Rejonowego w Sieradzu, sąd zastosował wobec podejrzanego 2-miesięczny tymczasowy areszt. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj