Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Ulice do przebudowy

Redakcja, 03.09.2021, 23:23

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Urząd Miasta w Sieradzu ogłosił przetarg na budowę ul. Piątkowskiej i ul. Sternfelda. Obie drogi mają być gotowe w ciągu sześciu miesięcy od dnia podpisania umowy z wykonawcą

← REKLAMA

Na oferty od firm, które chciałby zrealizować inwestycje, magistrat czeka do 8 września. W ramach zadania przewidziana jest budowa ul. Piątkowskiej o długości blisko 470 m wraz z drogą wewnętrzną o długości ponad 125 m oraz ul. Sternfelda o długości blisko 127 m.

Zamówienie obejmuje nie tylko wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów do posesji ale również kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem odparowującym. Ponadto wybudowane zostanie oświetlenie uliczne oraz usunięte zostaną kolizje z siecią wodociągową.

Miasto na inwestycję pozyskało ponad 1,85 mln zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, co stanowi 70 proc. kosztów kwalifikowanych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj