Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Dwie wpadki jednego dnia

Redakcja, 26.08.2021, 01:07

Wpadli dwaj poszukiwani, którzy ukrywali się przed organami ścigania. 63-letni łodzianin został ujęty w markecie na kradzieży alkoholu. Natomiast drugi z poszukiwanych, 42-letni mieszkaniec Sieradza został zatrzymany przez brak odblasku. Obaj trafili do zakładu karnego, gdzie odbywać będą zasądzoną karę pozbawienia wolności.

← REKLAMA

19 sierpnia br. po godzinie 1.00 w nocy policjanci sieradzkiej drogówki na ulicy Jana Pawła II w Sieradzu, zauważyli mężczyznę, który nie posiadał wymaganego poza terenem zabudowanym elementu odblaskowego. Po sprawdzeniu pieszego w policyjnych bazach okazało się, że 63-letni łodzianin nie tylko zostanie ukarany mandatem karnym, ale trafi za kratki. Był on bowiem poszukiwany do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Kolejna interwencja o nieoczekiwanym finale dla złodzieja sklepowego miała miejsce w jednym z sieradzkich marketów. Około godzinie 17.30 dyżurny został powiadomiony o kradzieży sklepowej. Skierowani na miejsce mundurowi przejęli ujętego przez ochronę mężczyznę, który ukradł alkohol i próbował przekroczyć linię kas nie płacąc za towar. Nie zastosował się również do obowiązku zasłaniania nosa i ust. Kiedy policjanci sprawdzili jego dane okazało się, że 42-letni mieszkaniec Sieradza ma odbycia karę pozbawienia wolności. Za kradzież i brak maseczki został on ukarany mandatami karnymi.

Obaj mężczyźni, którzy ukrywali się przed organami ścigani, zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu, skąd trafią do zakładu karnego.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj