Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wypadek na S-8

Redakcja, 30.06.2021, 19:23

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Na drodze S-8 doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciężarówki. W zdarzeniu ucierpiał 71-letni kierowca toyoty i 65-letnia pasażerka, mieszkańcy powiatu zduńskowolskiego, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

← REKLAMA

Do wypadku doszło 29 czerwca br. około godziny 11.40 na drodze ekspresowej S-8 w kierunku Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letni kierowca toyoty, wykonując manewr skrętu w prawo, najechał na bariery ochronne, a następnie wjechał pod jadącego w tym samym kierunku ciężarowego dafa. Ten z kolei zderzył się z osobowym volkswagenem.

Zadysponowany został śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który przetransportował kierowcę toyoty do szpitala w Łodzi. Natomiast pasażerka trafiła do sieradzkiego szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem.

Przeprowadzone badania wykazały, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali i kierowali na objazdy. Okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

  • Wypadek na S-8

    Redakcja, 30.06.2021, 19:23

    Fotogaleria zawiera 2 zdjęcia
    2

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj