Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowe centrum logistyczne

Redakcja, 30.06.2021, 01:20

Choć centrum logistyczne firmy Asclepios w Sieradzu działa już od jakiegoś czasu, to uroczyste jego otwarcie nastąpiło wczoraj. W ogromnym budynku przy ul. Dworskiej już teraz pracuje blisko setka osób, a to nie koniec

← REKLAMA

- Lokalizacja w Sieradzu to między innymi efekt tego, że ja mam sieradzkie korzenie. Udało mi się przekonać moich wspólników aby to właśnie tutaj powstał ten obiekt. To jednak również przychylność lokalnych władz samorządowych oraz dostępne pod takie inwestycje grunty - wyjaśniał Tomasz Jóźwik, prezes zarządu Asclepios.

Budowa centrum logistycznego w Sieradzu trwała rok. - Jego powstanie to nie tylko nowe miejsca pracy dla sieradzan ale również podatki, które w Sieradzu zostają. To pieniądze na kulturę, drogi czy sport, to pieniądze na realizowanie marzeń mieszkańców Sieradza. Mam nadzieję, że te dobre decyzje związane z prowadzeniem firmy dalej będą owocować jej rozwojem i mam nadzieję, że ten rozwój będzie koncentrował się w Sieradzu - mówił Paweł Osiewała, prezydent miasta.

Sieradzki magazyn firmy Asclepios, ulokowany w podstrefie Sieradz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wyróżnia się jednymi z nowocześniejszych w Polsce rozwiązań w obszarze magazynowania leków. Jego kubatura to 132 tys. metrów sześciennych i blisko 9 tys. m kw. powierzchni użytkowej. W systemie wysokiego składowania umożliwia magazynowanie do 15 tys. pełnowymiarowych palet z lekarstwami.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj