Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Marszałek Sejmu w Sieradzu

Redakcja, 21.06.2021, 12:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Województwo Łódzkie odwiedziła Marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Spotkała się z mieszkańcami Sieradza. W wydarzeniu uczestniczył marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber.

← REKLAMA

Głównym tematem spotkań Marszałek Sejmu z mieszkańcami był Nowy Ład - program zaproponowany przez Premiera RP.

- To jest program, który będziemy realizować po pandemii tak, żebyśmy mogli wrócić na tę ścieżkę rozwoju, na której byliśmy jeszcze pod koniec 2019 roku - mówiła Elżbieta Witek w Teatrze Miejskim w Sieradzu.

Polski Ład, czyli plan rządu na rozwój kraju w najbliższych latach, przewiduje m.in. wsparcie dla rodzin z dziećmi i młodych małżeństw, budowę żłobków w każdej gminie, zmiany podatkowe i ulgi dla emerytów. Rządzący planują też reformę służby zdrowia oraz wzrost nakładów na inwestycje w mniejszych miejscowościach. Marszałek Elżbieta Witek zapowiadała też uruchomienie już od początku lipca programu Profilaktyka 40 plus, czyli pakietu podstawowych darmowych badań dla wszystkich, którzy skończyli 40 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj