Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pościg za 20-latkiem

Redakcja, 30.12.2020, 13:30

Policjanci z Sieradza i Złoczewa zatrzymali po pościgu 20-letniego mężczyznę, który uciekł samochodem z miejsca interwencji domowej. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, czym popełnił przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia.

← REKLAMA

21 grudnia br. około godziny 19.00 policjanci z komisariatu w Złoczewie interweniowali w miejscowości Barczew (gm. Brzeźnio). Doszło tam do awantury rodzinnej, podczas której 20-letni sieradzanin groził pozbawieniem życia swojemu wujkowi.

Na widok radiowozu młody agresor wsiadł do seata toledo i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą seata, włączając sygnały świetlne i dźwiękowe. Niestety pojazd nie zatrzymał się do kontroli i kontynuował ucieczkę w kierunku Sieradza.

Wsparcie w pościgu złoczewskim policjantom zapewnili funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego sieradzkiej komendy powiatowej. Zablokowali oni drogę na skrzyżowaniu w kierunku miejscowści Bogumiłów (gm. Sieradz), czym udaremnili dalszą ucieczkę kierującemu seatem.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Młody sieradzanin był trzeźwy i posiadał prawo jazdy. Za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj