Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przestępczy duet

Redakcja, 30.11.2020, 21:43

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci wydziału kryminalnego sieradzkiej komendy ustalili i zatrzymali 38-letnia kobietę oraz jej 30-letniego "wspólnika", którzy zaatakowali swojego znajomego. Wcześniej wszyscy spożywali alkohol. Sprawcy pobili 68-latka i ukradli mu pieniądze oraz zegarek. Usłyszeli zarzut rozboju, który ze względu na okoliczności czynu zakwalifikowany jest jako przypadek mniejszej wagi. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

Sieradzcy kryminalni, monitorując środowisko przestępcze ustalili, że na początku listopada 2020 roku podczas libacji alkoholowej w jednym z sieradzkich mieszkań doszło do rozboju na 68-letnim mężczyźnie. Policjanci pracujący nad sprawą potwierdzili, że pokrzywdzony faktycznie odwiedził swoich znajomych. Wspólnie z 38-letnią kobietą oraz jej 30-letnim partnerem spożywał alkohol.

W pewnym momencie "para" zaatakowała go. Kopali i uderzali po całym ciele. Następnie skradli mu zegarek oraz pieniądze. Pobitemu mężczyźnie udało się opuścić mieszkanie. Doznał on niegroźnych obrażeń ciała.

23 listopada br. kryminalni zatrzymali "przestępczy" duet, w zajmowanym wspólnie mieszkaniu w Sieradzu. Byli oni pod wyraźnym działaniem alkoholu. Po przewiezieniu do komendy policjanci zbadali ich stan trzeźwości. Okazało się, że kobieta miała 2,3, a jej parter 2,6 promila alkoholu w organizmie. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszeli prokuratorski zarzut rozboju. W czasie przesłuchania podejrzana przyznała się do zarzucanego czynu i złożyła wyjaśnienia. Prokurator Rejonowy w Sieradzu zastosował wobec podejrzanych policyjny dozór. Obydwoje byli wcześniej notowani przez policję.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj