Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Odpowie za uszkodzenie ciała

Redakcja, 15.07.2020, 23:43

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Sieradza, który odpowie za uszkodzenie ciała 25-letniego mężczyzny. Sprawca w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności

← REKLAMA

11 lipca br. przed północą 25-letni mieszkaniec Sieradza wraz ze znajomymi przybywał w okolicy parku trampolin na al. Grunwaldzkiej. Zobaczyli grupę osób idącą chodnikiem w pobliżu boiska. W pewnej chwili jeden z mężczyzn przeskoczył przez ogrodzenie i zaczął skakać na znajdujących się tam trampolinach. 25-latek podszedł do niego i zwrócił mu uwagę, że nie ma prawa korzystać z tych urządzeń. Między mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań. Wtedy jedna z kobiet próbowała uderzyć 25-latka. Nie udało jej się to jednak. Wówczas jej 35-letni kolega zadał mu cios pięścią w twarz, powodując obrażenia ciała. Następnie napastnik wraz ze swoimi znajomymi odszedł w kierunku ulicy Jagiellońskiej.

Pokrzywdzony mężczyzna o całym zdarzeniu poinformował policję. Pojechał też na oddział ratunkowy, po pomoc medyczną. Niedługo potem na tym samym oddziale spotkał swego napastnika, który twierdząc, że doznał obrażeń oczekiwał na konsultację lekarską. 35-letni agresor został zatrzymany przez przybyłych do placówki medycznej policjantów. Funkcjonariusze przewieźli go do sieradzkiej komendy, gdzie poddali badaniu na trzeźwość. Wynik badania wskazał, że sprawca miał prawie 0,4 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. W trakcie przesłuchania przyznał się do tego czynu. Prokurator Rejonowy w Sieradzu zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj