Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdarzenie na S-8

Redakcja, 25.06.2020, 18:36

Nadmierna prędkość przyczyną zdarzenia drogowego na trasie S-8. 30-letni kierowca busa uderzył w bariery energochłonne. Poszkodowani zostali dwaj pasażerowie pojazdu. Policja apeluje o ostrożną jazdę i rozsądek za kierownicą!

← REKLAMA

24 czerwca br. około godziny 16.30 na trasie szybkiego ruchu S-8 w kierunku Warszawy doszło do zdarzenia drogowego, które na kilka godzin spowodowało utrudnienia w ruchu. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący renault master 30-letni mieszkaniec Złoczewa, podczas zamiany pasa ruchu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bariery energochłonne. Razem z kierowcą w busie podróżowali również dwaj mężczyźni.

Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego sieradzkiej komendy. Policjanci poddali kierowcę badaniu alkomatem, a jego wynik wskazał że był on trzeźwy. Wezwane pogotowie ratunkowe, przewiozło obydwu pasażerów do szpitala. Jak się okazało, nie odnieśli oni poważnych obrażeń ciała. Kierowca renault za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Pamiętajmy, bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj