Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zderzenie dwóch pojazdów

Redakcja, 24.04.2020, 01:28

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Jana Pawła II w Sieradzu.

← REKLAMA

W środę 22 kwietnia br. około godziny 11.45 na ulicy Jana Pawła II w Sieradzu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Według wstępnych ustaleń kierująca samochodem osobowym marki fiat, jadąc w kierunku centrum miasta, zwolniła, chcąc skręcić na parking przy jednym z marketów. Jadący za nią samochód osobowy marki VW Golf uderzył w tylną część fiata, a następnie przewrócił się na dach.

Jedna osoba została przewieziona do szpitala w celu ustalenia stopnia obrażeń ciała. Kierująca fiatem, jak i kierujący golfem byli trzeźwi. Ulica została całkowicie zablokowana, ale policjanci zorganizowali objazdy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj