Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dezynfekcja Zielonego Ryneczku

Redakcja, 24.04.2020, 01:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Przedsiębiorstwo Komunalne w Sieradzu na zlecenie miejscowego Urzędu Miasta przeprowadziło dezynfekcję "Zielonego Ryneczku". Akcja ma być cyklicznie powtarzana. Dezynfekcji poddane zostaną również przystanki autobusowe w mieście. Powyższe działania to efekt dodatkowych 70 tys. zł z budżetu miasta, które prezydent Paweł Osiewała przeznaczył na walkę z COVID-19.

← REKLAMA

Dodatkowo zakupione zostaną niezbędne środki ochrony osobistej do zabezpieczenia strażaków z jednostki OSP Sieradz włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego wyznaczonej do działań na terenie miasta Sieradza związanych z ochroną mieszkańców miasta przed skutkami zarażenia koronawirusem. Chodzi m.in. o zakup środków dezynfekujących, rękawiczek, masek, kombinezonów i innych środków ochronnych dla pracowników i strażaków, którzy w ramach swoich obowiązków służbowych są narażeni na ewentualny kontakt z osobami zakażonymi.

To kolejna pomoc po tym, jak na wniosek prezydenta Pawła Osiewały Rada Miejska w Sieradzu podjęła uchwałę o przeznaczeniu 150 tysięcy złotych na zakup respiratorów dla Oddziału Ratunkowego działającego przy Wojewódzkim Szpitalu im. Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Sieradzu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12849 (IP: *.*.66.91), 23.05.2020, 14:21
  troche jak założyc czyste majtki na brudną du... Budki pozamykane a za drzwiami towary i regały być może tak samo skażone jak chodnik i inne dezynfekowane częśći wygląda to dobrze lecz czy dobrze działa??
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj