Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Tragiczne zderzenie z ciężarówką

Redakcja, 22.12.2019, 22:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Sieradzu na ul. Krakowskie Przemieście. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

← REKLAMA

16 grudnia br. około godziny 13.00 dyżurny sieradzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Sieradzu na ul. Krakowskie Przedmieście. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadący od strony Sieradza 32-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący renault scenic, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwka ciężarowym dafem z naczepą, którym kierował 36-letni mieszkaniec województwa śląskiego.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Niestety mimo podjętej akcji ratunkowej 32-letni kierowca renault zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

W związku z zaistniałym wypadkiem czynności pod nadzorem Prokuratora Rejonowego wykonywali sieradzcy policjanci. Jak ustalono kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Postępowanie w sprawie zaistniałego wypadku, pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego sieradzkiej komendy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj