Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

OSA w Sieradzu

Redakcja, 13.11.2019, 21:29

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zakończyła się budowa dwóch Otwartych Stref Aktywności (OSA), na których powstanie sieradzki magistrat pozyskał 100 tys. zł.

← REKLAMA

Dofinansowanie pochodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Całość inwestycji kosztowała blisko 248 tys. zł. OSA powstały w rejonie ul. Zielonej (róg Słonecznej i Zielonej) i Jagiellońskiej (w pobliżu biblioteki pedagogicznej).

Obie sieradzkie strefy aktywności zbudowane są w tzw. wariancie rozszerzonym, czyli zawierają: siłownię plenerową, strefę relaksu z ławkami i stolikami do gry w szachy, plac zabaw o charakterze sprawnościowym. Oba obiekty czekają teraz na odbiór, po którym w ciągu najbliższych kilku dni powinny zostać oddane do użytkowania.

Celem programy OSA jest tworzenie przestrzeni aktywności sportowej, sprzyjającej międzypokoleniowej integracji społecznej oraz uprawianie sportu jako formy spędzania wolnego czasu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj