Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Kurs programowania - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Redakcja, 24.10.2019, 00:08

W naszej aktualnej ofercie znajdują się różne kursy programowania, w zależności od oczekiwań pozwalają na zyskanie kompetencji w wybranym obszarze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze kursy prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z branży, którzy oprócz szerokiej wiedzy teoretycznej, posiadają również bogate doświadczenie praktyczne. Na zajęciach istnieje możliwość zapoznania się z podstawową terminologią obowiązującą w wybranym zakresie, a także uczestnictwa w wielu zajęciach praktycznych.

← REKLAMA

Naszym motto przewodnim jest praktyka. Wiemy, że bez rozwiniętych umiejętności praktycznych osiągnięcie sukcesu na rynku jest bardzo utrudnione. Zajęcia prowadzone są w oparciu o sprawdzone metody nauczania, a poruszane na nich zagadnienia są dokładnie analizowane i dobierane. Najważniejsze dla Nas jest to, aby uczestnicy szkoleń zdobyli wiedzę i umiejętności, które naprawdę się przydają w późniejszym budowaniu swojej własnej ścieżki zawodowej i osiągnięciu sukcesu. Uczymy metodą bootcampu oraz stacjonarnie.

Do wyboru jest 18 różnych kursów z programowania, każdy pozwala na zdobycie wiedzy z innego zakresu. Młodszy programista Python jest to kurs przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem, a także dla analityków, inżynierów, naukowców i webmasterów. Kurs zaczyna się całkowicie od podstaw i pozwala przyswoić kompleksową wiedzę z zakresu programowania w Pythonie, czyli najbardziej uniwersalnego i intuicyjnego języka programowania na świecie. Kurs porusza szeroki zakres zagadnień z zakresu analizy danych, obliczeń naukowych, podstaw baz danych, biblioteki Pythona, przybornika programisty i wielu innych. Kurs młodszy programista Java pozwala na poznanie zagadnień z obszaru języka Java. Uczy programowania strukturalnego i obiektowego, pozwala na poznanie podstaw baz danych oraz języka SQL, XML, JSON. Młodszy programista .NET oferuje naukę pisania aplikacji Windows. Pozwala on między innymi na poznanie języka C# oraz SQL, środowiska .NET i Visual Studio. Kurs młodszy programista PHP porusza zagadnienia z zakresu PHP, HTML, CSS, XML oraz Javascript, a także projektowania baz danych i programowania obiektowego. W naszej ofercie jest również kurs programowania Javascript - najpowszechniejszego języka w Internecie. Proponujemy również kurs z programowania w języku C i C++, na którym można poznać fundamenty programowania, składnia i struktur kodu tego języka. Wszystkie te skróty brzmią przerażająco? Bez obaw, wszystkiego się u Nas nauczysz. Powyższe kursy przeznczone są dla osób całkowicie początkujących i stawiających swoje pierwsze kroki w świecie programowania. Większość zajęć prowadzona jest w formie warsztatów, co zwiększa efektywność przyswajania wiedzy.

Dzięki kompetencjom zdobytym na kursie programowania, każdy ma szansę stać się programistą, zajmować samodzielne stanowisko lub prowadzić własną działalność. Kurs programowania pozwala zwiększyć możliwości zaistnienia na rynku pracy i polepszyć swoją pozycję zawodową. Wiele firm poszukuje obecnie programistów z różnych obszarów. Rynek pracy w tym zawodzie cechuje się dużym brakiem specjalistów, który zapełnić mogą uczestnicy naszych kursów.

Fot. Materiał Partnera / ALX

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj