Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dyskont Action w Sieradzu

Redakcja, 04.10.2019, 21:23

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

3 października sieć dyskontów niespożywczych Action oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku otworzyła swój nowy sklep w Sieradzu. Jest to już 42. market firmy w Polsce.

← REKLAMA

Sklep Action w Sieradzu, o powierzchni 1000 m2, jest zlokalizowany w Galerii Rondo przy ulicy Jana Pawła II 3. Klienci znajdą tu około 6000 produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących m.in. higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło. Ponad 2000 artykułów można kupić za mniej niż 5 zł.

- Sklep w Sieradzu jest świetnie zlokalizowany. Zapewnia naszym klientom wygodne zakupy i łatwy dostęp do produktów. Cieszymy się, że możemy im to zaoferować - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Action w Sieradzu zatrudnia 15 osób, dla klientów są dostępne miejsca parkingowe. Godziny otwarcia w to: 9:00-21:00 w dni powszednie i soboty oraz od 9:00-20:00 w niedziele handlowe.

Dzięki otwarciu sklepu w Sieradzu, Action wzmocni swoją obecność nie tylko na rynku lokalnym, ale także w centralnej Polsce. - Koncept Action jest bardzo dobrze przyjmowany i doceniany przez Polaków. Stawiamy na produkty wysokiej jakości w najniższych możliwych cenach i szeroki asortyment, zmieniający się co tydzień. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno - podkreśla Sławomir Nitek. - Celem Action na kolejne lata jest otwarcie wielu nowych sklepów, dzięki czemu będziemy bliżej naszych klientów. Chcemy, aby każdy mógł podnosić komfort swojego życia, niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje - dodaje.

Sieć Action weszła do Polski w październiku 2017 roku, uruchamiając sześć sklepów, które szybko zyskały popularność. Firma posiada swoje biuro w Katowicach, a przed końcem 2019 roku planowane jest otwarcie centrum dystrybucyjnego w Osłej na Dolnym Śląsku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj