Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

86-latek uszkadzał samochody

Redakcja, 06.08.2019, 23:36

86-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia poprzez celowe zarysowanie pękiem kluczy karoserii dwóch samochodów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

30 lipca br. około godziny 10.15 dyżurny sieradzkiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zarysowaniu karoserii na dwóch samochodach zaparkowanych przy jednej z sieradzkich ulic.

Policjanci na miejscu zastali właścicielkę zaparkowanego tam BMW. Kobieta oświadczyła, że kilka minut wcześniej siedziała za kierownicą swojego samochodu. Tuż przy jej pojeździe stał zaparkowany opel astra. W pewnym momencie zobaczyła jak idący chodnikiem znany jej osobiście mężczyzna kluczykiem zarysowuje karoserię opla. Najprawdopodbniej nie widział jej. Nim zdążyła zareagować, mężczyzna przechodząc koło jej samochodu również zarysował powłokę lakierniczą trzymanym w ręku pękiem kluczy. Gdy kobieta wysiadła z samochodu sprawca ukrył się we własnym mieszkaniu. Po chwili wyszedł i oświadczył, że on nic nie zrobił.

To samo powiedział inerweniującym policjantom. Jednocześnie próbował im wmówić, że pojazdy są zaparkowane w niedozwolonym miejscu. Właściciele samochodów wycenili straty na 600 i 800 złotych. 86-letniego mieszkańca Sieradza przewieziono do sieradzkiej komendy gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj