Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wilki zagrają w Sieradzu

Redakcja, 05.07.2019, 00:56

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Coroczny Sieradzki Jarmark Powiatowy odbędzie się w tym roku w niedzielę 15 września. Będzie to jubileuszowa, 10. edycja tej imprezy. Jej główną muzyczną gwiazdą będzie zespół "Wilki".

← REKLAMA

Koncert gwiazdy będzie ostatnim punktem jarmarku. Według wstępnych ustaleń, muzycy wyjdą na scenę około godz. 19:30 - 20:00.

Jarmark rozpocznie się mszą świętą o godz. 10:30, odprawioną w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu. Po nabożeństwie (ok. godz. 12:00) uczestnicy przejdą od kościoła na plac Wojewódzki paradą połączoną z prezentacją gmin i orkiestr.

Na placu już od godz. 10:00 czynne będzie wesołe miasteczko, domki oraz stoiska, w których prezentować się będą gminy powiatu sieradzkiego, stowarzyszenia oraz podmioty gospodarcze z regionu. Na scenie, po przywitaniu gmin i ich prezentacji, wystąpią zespoły i soliści z gmin powiatu sieradzkiego.

Jarmark to szereg działań ukierunkowanych na integrację mieszkańców. Proponujemy m.in. gry i zabawy dla dzieci, poczęstunek plenerowy dla mieszkańców powiatu, wesołe miasteczko, bezpłatną watę cukrową, gdy i zabawy dla najmłodszych, konkursy z nagrodami oraz degustację przysmaków na stoiskach gminnych. Impreza zakończy się ok. godz. 22:00.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12840 (IP: *.*.170.62), 17.07.2019, 10:58
  A ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAŁO?
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj