Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kwalifikacja wojskowa 2019

Redakcja, 22.02.2019, 13:24

Na początku marca w powiecie sieradzkim rozpocznie się kwalifikacja wojskowa. Powiatowa Komisja Lekarska pracować będzie od 4 marca do 4 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Sieradzu. Przebada 671 osób.

← REKLAMA

Przed komisjami lekarskimi w całym kraju staną w tym roku mężczyźni urodzeni w 2000 r. (rocznik podstawowy), a także starsi, urodzeni w latach 1995-1999, którzy nie posiadają określonej kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.

Tegoroczna kwalifikacja obejmie również osoby urodzone w latach 1998-1999, którym minął okres czasowej niezdolności do służby wojskowej; którym okres czasowej niezdolności do służby mija po zakończeniu kwalifikacji, ale złożyli wniosek o zmianę kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej; kobiety urodzone w latach 1995-2000, mające kwalifikacje do służby w wojsku, oraz osoby, które ukończyły 18 lat i zgłosiły się ochotniczo do kwalifikacji wojskowej.

Stawiając się przed Powiatową Komisją Lekarską, osoba badana musi przedstawić dokumenty poświadczające tożsamość i kwalifikacje zawodowe.

Fot. Powiat Sieradzki/T.O.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj