Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Miał dużo szczęścia...

Redakcja, 17.01.2019, 00:35

Prawdopodobnie dzięki szybkiej reakcji mężczyzny spacerującego brzegiem rzeki Warta nie doszło do utonięcia mieszkańca Sieradza.

← REKLAMA

15 stycznia br. około godziny 21.00 policja otrzymała zgłoszenie, że w okolicy mostu przy ulicy Portowej w Sieradzu do rzeki wpadł mężczyzna. Przybyli na miejsce policjanci zastali 29-letniego mieszkańca gminy Burzenin i jego znajomą. W trakcie rozmowy funkcjonariusze ustalili, że spacerująca nad rzeką para usłyszała w pewnym momencie wydobywający się z wody hałas. Po chwili zauważyli nadpływającego mężczyznę, który wołał o pomoc.

29-latek natychmiast podbiegł do rzeki i widząc nadpływającego przy brzegu mężczyznę zdołał go złapać, a następnie pomógł mu wyjść z wody. Uratowany mężczyzna nie był w stanie wyjaśnić, w jakich okolicznościach znalazł się w wodzie. Jak stwierdził, cierpi na przewlekłe schorzenie i stojąc nad brzegiem Warty mógł mieć chwilowe zaostrzenie choroby.

Na miejsce przybyły służby ratownicze. Wyziębionego sieradzanina przewieziono do szpitala.

Zapewne szybka i skuteczna reakcja spacerowicza uratowała życie płynącemu rzeką mężczyźnie.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj