Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Leroy Merlin w Sieradzu

Redakcja, 28.12.2018, 01:27

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Przed świętami w Sieradzu otwarto sklep sieci Leroy Merlin - pierwszy w regionie i 62. w Polsce. W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy produktów.

← REKLAMA

Sklep powstał na terenie, na którym znajdowały się Zakłady Przemysłu Spirytusowego "Polmos Sieradz". Po upadku przedsiębiorstwa teren trafił w ręce prywatne. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na gruntach znajdujących się w samym centrum miasta powstał market budowlany.

- W Leroy Merlin w Sieradzu zatrudnienie znalazło 115 osób - zespół tworzą głównie mieszkańcy Sieradza i okolicznych miejscowości. Wszyscy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Nasi pracownicy zapewnią klientom doskonałą obsługę, pomagając im w realizacji potrzeb domu i ogrodu - mówi Jerzy Gryzio, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Sieradzu.

Powierzchnia handlowa sklepu wyniesie ponad 7 tys. mkw. W ofercie sklepu znajduje się ponad 30 tys. produktów dostępnych od ręki, rozmieszczonych w 13 działach handlowych: budowlanym, drzewnym, dekoracji i wykładzin, sanitarnym, elektrycznym, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydraulicznym, metalowym, narzędzi, ogrodu, oświetlenia oraz kuchni. W przy sklepie znajduje się parking na ok. 320 miejsc.

To nie koniec zmian w tej części Sieradza. Przy okazji budowy sklepu, prywatny inwestor przy współpracy z Urzędem Miasta rozpoczęli modernizację ul. Starowarckiej, a już wkrótce po sąsiedzku z Leroy Merlin (na działce bliżej ronda) rozpocznie się budowa kina z czterema salami.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj