Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Akcja policji na moście kolejowym

Redakcja, 12.11.2018, 21:05

Policjanci z sieradzkiej drogówki interweniowali na moście kolejowym wobec nastoletniego desperata. Dzięki szybkości reakcji funkcjonariuszy chłopakowi nic już nie grozi.

← REKLAMA

W czwartek 8 listopada br. policjanci z sieradzkiej drogówki patrolujący miasto otrzymali od dyżurnego polecenie pilnego udania się w okolice mostu kolejowego w Sieradzu. Według zgłoszenia na moście miała się znajdować osoba próbująca popełnić samobójstwo.

Na miejscu funkcjonariusze zastali rodziców, którzy wskazali biegnącego po moście syna. Oświadczyli, że nastolatek zamierzał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze natychmiast rzucili się w pościg za młodzieńcem, który biegł środkiem torowiska. Nastolatek zbiegł z mostu po drugiej stronie rzeki. Tam dogonili go policjanci.

Mieszkaniec Sieradza początkowo nie chciał wytłumaczyć swojego zachowania. Dopiero po pewnym czasie przyznał, że miał kłopoty na praktykach i nie umiał sobie poradzić ze stresującą sytuacją, która go przerosła. Dlatego też wysłał alarmującego sms-a, wyłączając następnie telefon. Młody sieradzanin został przekazany pod opiekę rodzicom, którzy udali się z nim do szpitala.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj