Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Akcja Znicz 2018

Redakcja, 29.10.2018, 21:58

Wkrótce 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych, w tym czasie należy się spodziewać zwiększonego ruchu w rejonie cmentarzy, jak i na drogach tranzytowych. Taki stan rzeczy w połączeniu z wcześniej zapadającym zmrokiem i niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi powodują znaczący wzrost zagrożenia bezpieczeństwa na drogach. Policjanci apelują o szczególną rozwagę.

← REKLAMA

W Sieradzu tradycyjnie zmiany organizacji ruchu będą obowiązywać przy cmentarzu na ulicy Wojska Polskiego Jak co roku ulica Sarańska będzie ulicą jednokierunkową. Wjazd od strony ulicy Wojska Polskiego. Również ulica Bazylika będzie jednokierunkowa. Wjazd od strony ulicy Wojska Polskiego. Na tej ulicy będzie obowiązywał zakaz parkowania pojazdów po prawej stronie.

Jednocześnie pomimo święta będzie czyny parking na dachu galerii handlowej "Dekada". W rejonie cmentarza będą znajdować się patrole policjantów i strażników miejskich. Do wydawanych przez nich poleceń należy się zastosować.

W rejonie cmentarza komunalnego w Sieradzu nie przewidziano zmian w organizacji ruchu. Niemniej należy wykazać się zwiększoną ostrożnością w trakcie dojazdu, jak i wyjazdu spod nekropoli.

Fot. Wikipedia

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj