Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Okradł własnego pracodawcę

Redakcja, 29.10.2018, 21:53

Kilka godzin po kradzieży młota udarowego z piwnicy bloku mieszkalnego, sieradzcy policjanci ustalili sprawcę i odzyskali utracone mienie. Za kradzież odpowie 33-letni mieszkaniec Sieradza. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.

← REKLAMA

33-latek zatrudniony był w firmie remontowo-budowlanej wykonującej usługi w bloku mieszkalnym na terenie Sieradza. Rankiem 23 października br. stawił się do pracy. Z uwagi na jego widoczny stan nietrzeźwości, nie został dopuszczony do wykonywania swych obowiązków.

Mężczyzna znał miejsce przechowywania narzędzi. Wszedł do piwnicy, skąd ukradł młot udarowy i odszedł. Fakt kradzieży stwierdził właściciel firmy i powiadomił sieradzką komendę policji. Wartość skradzionego narzędzia wycenił na 2000 zł.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego natychmiast podjęli czynności i już po kilku godzinach "namierzyli" sprawcę kradzieży. Policjanci odzyskali również skradziony młot, który złodziej sprzedał w sieradzkim lombardzie. 33-letni sieradzanin został zatrzymany w swoim mieszkaniu.

Po przewiezieniu do komendy, funkcjonariusze zbadali jego trzeźwość. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i wyjaśnił, że skradziony młot sprzedał za 400 zł, które przeznaczył na alkohol. Odzyskane mienie trafi do rąk prawowitego właściciela, a o dalszym losie 33-latka zdecyduje sąd.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj